HLADÍK stavební servis, s.r.o.

zimní zahrady - skládací stěny - posuvné stěny - zastřešení teras - zasklení balkónů - zasklení lodžií - posuvná střešní okna - ateliérová okna

Jako "lehkou" verzi zimních zahrad lze také velmi dobře použít systémy SOLARLUX SDL Aura, SOLARLUX SDL Atrium a SOLARLUX SDL Ambition. Jde o velmi atraktivně designové verze konstrukcí pro prodlouženou sezónu.

SDL Aura

Lehká hliníková konstrukce zastřešení teras s obvodovým prosklením individuálními posuvnými panely. Posuvné panely mohou být v bezrámovém i subtilním rámovém provedení. Ve střešní části je konstrukce kombinována lepenými dřevěnými lamelovými prvky z ušlechtilého dřeva oregonské borovice. Zasklení ve střeše i stěnách bezpečnostními skly. Barevné provedení konstrukce zastřešení teras je dle přání záníkazníka. Posuvné stěny po obvodu konstrukce lze v celém rozsahu odsunout a složit do stran. SDL Aura nadchne milovníky dokonalých technických detailů !

zastřešení teras zastřešení teras Aura Aura zastřešení teras  zastřešení Aura


SDL Atrium

Lehká hliníková konstrukce zastřešení teras s obvodovým prosklením individuálními posuvnými panely. Posuvné panely mohou být v bezrámovém i subtilním rámovém provedení.  Zasklení ve střeše i stěnách bezpečnostními skly. Barevné provedení konstrukce zastřešení teras je dle přání záníkazníka. Posuvné stěny po obvodu konstrukce lze v celém rozsahu odsunout a složit do stran. SDL Atrium nadchne milovníky dokonalých technických detailů !

zastřešení teras - posuvné dveře zastřešení teras - shrnovací dveře zastřešení teras Atrium zastřešení teras - posuvné dveře


SDL Ambition

Lehká hliníková a tvarově rozmanitá konstrukce zastřešení teras s obvodovým prosklením individuálními posuvnými panely. Posuvné panely mohou být v bezrámovém i subtilním rámovém provedení. Zasklení ve střeše i stěnách bezpečnostními skly. Barevné provedení konstrukce zastřešení teras je dle přání záníkazníka. Posuvné stěny po obvodu konstrukce lze v celém rozsahu odsunout a složit do stran.


zastřešení teras - posuvné dveře zastřešení teras  zastřešení teras - posuvné dveře zastřešení teras - Ambition

Informace o zimních zahradách pro prodloužení sezóny také v sekci Zastřešení teras.
Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera www.solarlux.com

Doporučujeme: