HLADÍK stavební servis, s.r.o.

zimní zahrady - skládací stěny - posuvné stěny - zastřešení teras - zasklení balkónů - zasklení lodžií - posuvná střešní okna - ateliérová okna

Reference

 

zimni-zahrada Královéhradecký kraj    Externí tepelně izolační skládací stěna Solarlux, typ SL80 byla využita u novostavby pivovaru pro přechod mezi interiérem a venkovní terasou.
zimni-zahrada Praha 4    Zastřešení terasy Solarlux SDL ATRIUM CARRÉ se skládacími stěnami SL25 včetně stínící techniky a zimní zahrada SDL AKZENT Plus se skládacími stěnami SL80.
zimni-zahrada-sever Severní Čechy    Komplexní dodávka konstrukcí Solarlux je projektována jako zimní zahrada pro pracovnu, posilovnu, solárium a bazénovou halu. Součástí jsou skládací a posuvné stěny včetně zastřešení parkovacího stání a vstupu do budovy.
parkovaci-stani-sever  Severní Čechy    Zastřešení parkovacího stání, které je součástí komplexní dodávky zimní zahrady. Filigránský vzhled zastřešení parkovacího stání a transparentní materiály vytvářejí mimořádnou a stabilní architekturu.
restaurace anděl  Praha    Restaurace Anděl v centrální části Prahy 5 projektována jako zimní zahrada Solarlux SDL Akzent Plus s posuvnými střešními okny a markýzami. Zimní zahradu lze plně otevřít pomocí skládacích stěn SL60.
stresni okna  Praha    Velkometrážní podkrovní byt s posuvnými, elektricky ovládanými střešními okny ve funkci ateliérových oken.
zimní zahrada SDL Akzent Plus Plzeň Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami SL 80. Využití jako recepce.
Zimní zahrada SDL Akzent Plus Praha  

Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami SL 80. El. ovládaná posuvná okna a markýzy včetně řídící automatiky zn. Elsner.  

Zimní zahrada SDL Akzent Plus 

Vimperk 

Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami SL 80. El. ovládaná posuvná okna, markýzy a externí žaluzie včetně řídící automatiky zn. Elsner.  

Posuvná střešní okna Praha 

Posuvná střešní okna byla využita pro podkrovní prostory s potřebou horního osvětlení jako ateliérová okna a jako výlez na střešní terasu domu. Jsou poháněna elektromotory. Pohyb lze ovládat manuálně nebo pomocí prvků automatické regulace.

Skládací stěna SL60e Praha 

Externí tepelně izolační skládací stěna SOLARLUX, typ SL 60e členěná na 3 panely byla využita pro přechod mezi interiérem a venkovní terasou. Projekt a bytový design architektonická kancelář RAFPRO s.r.o.

zastřešení terasy SDL Atrium Rokycany  Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými bezrámovými stěnami SL 25. El. ovládané markýzy včetně řídící automatiky zn. Somfy.  
zastřešení terasy SDL Atrium Praha Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými bezrámovými stěnami SL 25. El. ovládané markýzy včetně řídící automatiky zn. Somfy.
bazénová hala SDL Akzent Plus Vlašim Bazénová hala SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami SL 80 a el. ovládanými střešními okny.
Zimní zahrada SDL Akzent Plus Říčany 

Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami SL 60. Vnitřní skládací stěna SOLARLUX model SL 45. El. posuvné okno a markýza s automatikou.
Článek v časopisu Dům a zahrada (článek jpg 1,25MB)

Zimní zahrada SDL Akzent Vision Praha 

Neobyčejný a extravagantní design zimní zahrady SOLARLUX model SDL Akzent Vision. Pevné prosklení a posuvné stěny ze systému SOLARLUX SL60.
Článek na zpravodajském serveru iDNES - rubrika Bydlení

Zastřešení terasy SDL Atrium Řevnice Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s el. ovládanou markýzou s dálkovým ovládáním.
zimní zahrada SDL Avantgarde Fulnek Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Avantgarde se skládacími stěnami SL 67. El. ovládané markýzy včetně řídící automatiky zn. Somfy.
zimní zahrada SDL Akzent Plus Brumovice Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami SL 60e. El. posuvná okna a markýzy s automatikou.
zimní zahrada SDL Akzent Plus Hradec Králové Zahradní dům s letní kuchyní. Plné otevírání obytného prostoru zajištěno skládacími stěnami model SOLARLUX SL 80. Technické zázemí řešeno skládacími stěnami SL 45.
zastřešení terasy SDL Aura Praha Zastřešení terasy dřevohliníkovou konstrukcí SOLARLUX SDL Aura. Zastřešení je nápadné štíhlými dřevěnými profily ve střešní části konstrukce z ušlechtilého dřeva oregonské borovice.
krytý bazén - skládací stěny SL 60e Krňany Krytý bazén se skládacími stěnami SOLARLUX SL 60e. Úzký a jemný rám zdůrazňuje filigránský vnější vzhled skládací stěny a i při takto malé tloušťce zajišťuje výjimečně vysokou tepelnou izolaci.
zastřešení terasy SDL Atrium Turnov Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými bezrámovými stěnami SL 25.
zastřešení terasy SDL Atrium Roztoky Zahradní dům se skládacími stěnami SOLARLUX typ SL 80 a zimní zahradou SDL Akzent Plus. Přilícování stěny domu na sklon střechy je umožněno jednoduchým uložením v kloubovém fasádním profilu.
Skládací stěny SL70 Rudná Skládací stěny SOLARLUX typ SL 70 použity pro zasklení bazénové haly. Přerušený tepelný most z polyamidové vložky vyplněné tepelně izolační pěnou zajišťuje dostatečnou tepelnou izolaci.
Zimní zahrada SDL Nobiles Praha Zimní zahrada SOLARLUX typ SDL Nobiles se skládacími stěnami SL 80. El. ovládaná výklopná okna a markýzy včetně řídící automatiky zn. Somfy.
Zastřešení terasy SDL Atrium Jáchymov Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium. Zastřešení teras plní základní ochranu proti dešti a sněhu.
Zastřešení terasy SDL Ambition Kamenice Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL160920111742 Ambition se skládacími stěnami typu SL 45 kterými lze kompletně uzavřít prostory před deštěm a nepohodou. El. ovládané výklopné okno a markýza včetně řídící automatiky zn. Somfy
Zastřešení terasy SDL Atrium Kroměříž Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými celoskleněnými stěnami typu SL 25 kterými lze kompletně uzavřít prostory před deštěm a nepohodou.
Posuvné stěny SL50 HSW Praha Tepelně izolační posuvné stěny SOLARLUX model SL50 HSW jsou použity v restauraci pro přístup do otevřeného prostoru předzahrádky.
Zastřešení terasy SDL Atrium Teplice Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými celoskleněnými stěnami typu SL 25 kterými lze kompletně uzavřít prostory před deštěm a nepohodou.
Zastřešení terasy SDL Atrium Praha Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými celoskleněnými stěnami typu SL 25 kterými lze kompletně uzavřít prostory před deštěm a nepohodou.
Zimní zahrada Akzent Plus Praha Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami typu SL80. El. ovládané posuvné okno a markýza včetně řídící automatiky zn. Elsner.
Zastřešení terasy SDL Atrium Modřice Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s posuvnými celoskleněnými stěnami typu SL 25 kterými lze kompletně uzavřít prostory před deštěm a nepohodou.
Posuvné střešní okno Praha 

Posuvné střešní okno je použito jako výlez na střešní terasu domu. Je poháněno elektromotorem s možností vysunutí až 2/3 plochy.

Zimní zahrada Akzent Plus Holýšov

Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami typu SL60e. El. ovládaná posuvná okna a markýzy včetně řídící automatiky zn. Elsner.
Článek v časopisu Dům a zahrada (pdf 2 MB)

Zimní zahrada Akzent Plus Karlovy Vary Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus se skládacími stěnami typu SL60e. El. ovládané posuvné okno a markýzy včetně řídící automatiky zn. Somfy.
Bazénová hala Mähring-Německo Bazénová hala pro celoroční provoz 7x15 m s el. odsouvací střechou, senzory pro odsouvání střechy a se skládacími a posuvnými obvodovými stěnami.
Bazénová hala Praha Villa Barrandov, bazénová hala 8 x 15 m - (Charouz Holding a.s.).
Zimní zahrada SDL Akzent Plus Praha Zimní zahrada SOLARLUX model SDL Akzent Plus s obvodovými tepelně dělenými skládacími stěnami SL60e a interiérovou stěnou typu SL45.
Zastřešení terasy SDL Atrium Praha Zastřešení terasy SOLARLUX model SDL Atrium s obvodovými celoskleněnými stěnami SL25. Zastřešení je umístěno na terase v 6.p. obytného domu.
Posuvné stěny SL25 Praha Předsazený obvodový plášť hotelu Expo osazený posuvnými stěnami SOLARLUX model SL 25 a rastrová fasáda ze skládacích stěn systému SL60e včetně automaticky ovládaných prosklených dveří.
Zastřešení terasy SDL Atrium Černošice Zastřešení terasy SOLARLUX, model SDL Atrium s obvodovými celoskleněnými stěnami SL25 a dálkově ovládanou venkovní markýzou.
Zastřešení terasy SDL Ambition Hostivice Zastřešení terasy SOLARLUX, model SDL Akzent Plus umožňující vytvářet velkou plochu střechy s vysokou nosností. Jako skládací obvodová stěna je použit systém SL60e.
Zimní zahrada atyp Hovorčovice Atypické provedení dřevěné zimní zahrady z lepených vazníků. Střecha provedena systémem SOLARLUX SDL Atrium s obvodovými vysokými celoskleněnými stěnami SL25 XXL.

 

 

  Restaurace Kozlovna Praha 5   Skládací stěna SL67, okna, dveře  
  František Kučera (hokejový reprezentant ČR) Bazénová hala pro celoroční provoz
  RD Dolní Měcholupy Bazénová hala 8x14 m
  Vila Jevany Zimní zahrada 6 x 11 m, zimní zahrady 3 x 13 + 4 x  14 m a bazénová hala 7 x 12 m
  RD Černošice Plně vybavený, automatizovaný přelivový bazén se zakomponovanou masážní vanou v mozaikovém obložení, zastřešený formou zimní zahrady pro celoroční provoz s dřevěným dekorem na hliníkových profilech
  RD Olomouc Dvoupatrová luxusní zimní zahrada s dřevěným dekorem na hliníkových profilech 3 x 6 x 7 m
  Administrativní budovy AŽD Praha a Kolín Okna a dveře
  Jan Rosák Okna a dveře
  M. Mečíř Okna a dveře
  Prague City Centrum
(Petrské nám., P1)
Okna a dveře
  Fortuna a.s. Bazénová hala
  Česká pojišťovna
(Spálená ul., P1)
Okna a dveře
  OSC Vejvoda obch. a spol. centrum Zbraslav Zastřešení restaurace formou zimní zahrady pro celoroční provoz, rozměr 5 x 14 x 4 m, vč. stínící techniky s elektropohony, slunečními, větrnými a dešťovými senzory
  RD Bassel Prosklená fasáda soukromého objektu ve Švýcarsku

 

Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera http://www.solarlux.com/  

  facebook
Doporučujeme: