HLADÍK stavební servis, s.r.o.

zimní zahrady - skládací stěny - posuvné stěny - zastřešení teras - zasklení balkónů - zasklení lodžií - posuvná střešní okna - ateliérová okna
 
 

Střešní markýzy:

Speciální značkové střešní markýzy určené pro zastínění venkovních teras a zimních zahrad jsou složené ze dvou dílů, které při zasunutí markýzy do sebe dokonale padnou a díky těsnění 100% ochraňují látku.
Sklony i výškové nastavení ramen je možno velice snadno upravovat. Konstrukce a klouby ramen jsou z vysoce kvalitního hliníku. Hliníkové části střešní markýzy je možno dodat v libovolné barvě dle vzorníků RAL.
  

 

Stínicí technika - nejen komfort, ale i cesta k úsporám

Vhodně navržený a správně používaný systém zastínění dokáže zajistit nejenom správné a příjemné světelné a tepelné podmínky, ale také významnou úsporu energie. Pokud bude v energetické bilanci budovy počítáno se stínicím systémem, lze to již ve fázi návrhu (projektu) zohlednit a promítnout do nutných výkonů klimatizačního systému. 

Neoddělitelnou součástí rozhodování o použití stínicí techniky musí být i úvaha o tom, jak bude tato technika ovládána a řízena. Efektivní využití umožňují motoricky poháněná zařízení, ovládaná elektronickými řídicími systémy.


Široký výběr látek, motorový pohon, dálkové ovládání

Vnitřní i venkovní žaluzie (hliníková lamela) - Venkovní látkové rolety - Látkové plisse


Naše stavby a konstrukce vybavujeme stínící technikou dle vašeho výběru. Doporučujeme venkovní prvky stínící techniky, které mají vyšší účinnost.


Zajistíme ale i vnitřní prvky stínění. V případě dodávek těchto doplňků naší firmou, nebo prostřednictvím našich ověřených kvalitních partnerů máte jistotu  garancí na dílo jako celek.

Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera http://www.solarlux.com/  

facebook
Doporučujeme: