HLADÍK stavební servis, s.r.o.

zimní zahrady - skládací stěny - posuvné stěny - zastřešení teras - zasklení balkónů - zasklení lodžií - posuvná střešní okna - ateliérová okna

Všeobecný úvod do problematiky:
 

Déšť, sníh, vítr a studený vzduch, to všechno v chladnějších dnech zaviní neobyvatelnost terasy bez zastřešení. Dlažba na terase navíc trpí povětrnostními podmínkami a je třeba ji nákladně udržovat.Výše uvedené problémy řeší univerzální a snadno montovatelné systémy zastřešení teras zn. Solarlux. Pokud si necháte navrhnout projekt na obytnou zimní zahradu a srovnáte ji s náklady na výše uvedené zastřešení, budete příjemně překvapeni nejen cenou, ale i rychlostí montáže a konečným designem.

Velmi atraktivní novinkou jsou certifikované variabilní konstrukce zastřešení teras a parkovacích stání, případně tzv. lehkých zimních zahrad SDL Aura, SDL Atrium a SDL Ambition. Zastřešení teras plní základní ochranu proti dešti a sněhu a v případě požadavku kompletního chráněného prostoru lze stavebnici doplnit prosklenými posuvnými křídly pro zlepšení tepelné pohody a s vysokou odolností vůči větrným poryvům v bezrámovém i subtilním rámovém provedení.  

 

Prospekt
zastřešení terasy
 

Solarlux, to jsou značkové elegantní verze konstrukcí pro ty, kdo ocení dokonalá technická řešení a design.

 


 certifikáty   

Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera http://www.solarlux.com/  

facebook
Doporučujeme: